ILGIN İnşaat, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı "Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi" sahibidir.  
ILGIN İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ILGIN İnşaat, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) "İşyeri Tescil Belgesi " (İTB) sahibidir.  
ILGIN İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Proje ve mühendislik hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle temasa geçebilirsiniz
Gürkan İLGİN-İnş.Müh.

Şirketimiz anahtar teslimi konut üretimi ile ilgili inşaat taahhüt işleri yapmakta, arsa değerleme-geliştirme çalışmalarında bulunmakta ve proje bürosu olarak mühendislik hizmetleri üretmektedir. ILGIN İnşaat 1984 yılında kurucumuz İsmail İLGİN tarafından Bandırma inşaat sektörüne kazandırılmış ve 1994 yılında şirketleşerek ILGIN İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi ünvanı ile anılmaya başlamıştır. Firmamız kurulduğu günden beri irili ufaklı bir çok projeye imza atmış, yüzlerce konut imal ederek güzel Bandırma'mıza kazandırmıştır. Şirketimiz zamanla gelişen ihtiyaçlara doğru şekilde cevap verebilecek teknolojinin, tasarımların ve imalatların altına imza atmayı prensip haline getirerek Bandırma'nın ve Bandırma'lıların markası olmayı başarmıştır.

ILGIN İnşaat bir mühendislik firması olarak disiplinli bir çalışma prensibiyle çağın getirdiği bir çok hesap ve çizim yazılımlarını amacına uygun olarak kullanmakta ve aynı zamanda diğer mimarlık ve mühendislik disiplinleriyle birlikte çalışarak kaliteden ödün vermeden ve en önemlisi ekonomiyi sağlamlıkla buluşturarak çözümler üretmekte ve müşterilerinin karlılığını yükseltmektedir.

ILGIN İnşaat, Türk Mühendisler Mimarlar Odaları Birliği İnşaat Mühendisleri Odası İTB Belgesi (İşyeri Tescil Belgesi) sahibidir.

ILGIN İnşaat, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Riskli Yapı Tespiti Lisans Belgesi sahibidir. 

Misyonumuz

Çağdaş, depreme dayanıklı, estetik, uzun ömürlü konutlar üreterek -aynı zamanda kaliteli mühendislik hizmetleri üreterek- hemşerilerimizi daha yaşanabilir bir şehire kavuşturmak.

 

Vizyonumuz

1984'de çıktığımız yolculukta sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak, yenilikçi-çağdaş-estetik-sağlam-dayanıklı yapılar üreterek hemşerilerimizin ilk tercihi olmak.