Yönetim Kurulu Başkanımız Gürkan İLGİN'in yıllar içinde deprem ile ilgili basına vermiş olduğu demeç, söyleşi ve haber içerikleri (Bu haberlerden daha eski içerikler ilgili haber sitelerinin yenilenmesi veya yayın hayatını sonlandırması sebebiyle gösterilemektedir) ;

Şubat 2023 Depremlerinin yıkıcı etkilerinin ve yaşanılan kayıpların büyüklüğü sebebiyle Bandırma Belediye Meclisinde Mart-2023 toplantısında tek gündem maddesi Deprem oldu. Bandırma Belediyemizin talebi doğrultusunda konu hakkında merak edilenleri, yapılması gerekenleri konuştuk.

BANDIRMA BELEDİYESİ MART MECLİSİ - (KONUŞMAMI 39. DAKİKADAN SONRASINDA İZLEYEBİLİRSİNİZ)

HABER LİNKİ

2024 yılı itibariyle devreye girecek olan "İnşaat Demiri İzleme Sistemi" kısa ismi le İDİS hakkında bilgilendirerek yapının imalat aşamasına getireceği katkıyı anlattık.

HABER LİNKİ 

Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan, Meclis Başkanı Recep Güngör ve meclis üyeleri nezdinde deprem konusunda bilgilendirme yaptık. Anlatım ve soru cevap şeklinde yaptığımız etkinlikte Bandırma Ticaret Borsamıza gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederiz.

HABER LİNKİ  HABER LİNKİ

Banses Gazetesi ile 2007 yılnda Bandırma zeminleri hakkında söyleşi (Banses Gazetesi web sitesini güncellediği için arşiv haberler yayından kalkmış)

Emlak Kulisi sitesinde 2016'da yayınlanan Beton Mukavemeti ve Kürlemesi üzerine haber;

HABERİN LİNKİ

2017 yılında BANDIRMA YAŞAM gazetesi ile deprem gerçeğine dikkat çekildi ;

İLGİLİ HABER LİNKİ

İnşaat işyerlerine su bağlanmasının geciktirilmesi üzerine Milliyet Haberi ;

HABERİN LİNKİ

2014 Yılında Karesi TV'de Deprem ve İnşaat Mühendisliği konulu söyleşi ;

YOUTUBE LİNK

 

2017 yılında BANSES gazetesi ile Kentsel Dönüşüme dikkat çekildi ;

İLGİLİ HABER LİNKİ

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan İlgin Objektif Haber Genel Yayın Yönetmeni Levent Karaçay'ın konuğu oldu. Konu İmar, Deprem ve Bandırma.